Знижки та подарунки

Безкоштовна участь *

Якщо Вам раніше доводилося бувати на швидких побаченнях, що проводяться іншою компанією, і Вам щось припало не до смаку, ми готові змінити Ваше уявлення про якість послуг, що надаються. Ми зробимо Вам знижку на суму, яку ви заплатили в минулий раз. (Знижка надається при наявності чека з печаткою, де буде вказана адреса веб-сайту компанії та її дані).

Абонементи

У нас ви можете придбати абонемент на участь. Абонемент буває 3 видів:

  • На 3 відвідування – 1800 грн. (294 грн. економії)
  • На 5 відвідувань – 3000 грн. (490 грн. економії)
  • На 10 відвідувань – 5480 грн. (1500 грн. економії)

Знижки

Ми надаємо 100 грн. знижки за кожного друга / подругу (Ваш друг / подруга повинен(а) зареєструватися та прийти на швидкі побачення в той же день, що і ви).

Якщо ви збираєтеся відвідати нас вдруге, ми готові надати вам знижку в 100 грн. за залишений відгук на наших сторінках в соц. мережах про Ваші враження з попереднього заходу.

Всім підписникам наших сторінок в соц. мережах ми надаємо 10% знижку на повторне відвідування.
Зробіть репост ( «поділитися») нашого рекламного запису про найближчий захід в соц. мережах, і ми вам надамо знижку в 10%. (Репост повинен бути зроблений як мінімум за 2 дні до заходу)

Подарунок

Кожному імениннику ми даруємо безкоштовну участь в наступному заході.
Кожній парі, яка запише відео-відгук про наші швидкі побачення (за умови, що ви познайомилися у нас) ми даруємо сертифікат на святкову вечерю в ресторані на суму в 500 грн.

Щоб взяти участь заповніть анкету

Заповніть анкету