Концепція

експрес-знайомств Speed Dating

На “Speed Dating” немає місця випадковим елементам

Це не просто знайомства на вечірці – це добре організований захід, насичений духом романтики і наелектризований живими флюїдами. Ми подбали про те, що б Ви відчували себе впевнено і комфортно, а знайомства доставляли Вам радість.

Як проходять Speed Dating вечірки?

Вечірка знайомств проходить в самому центрі Києва в одному із затишних закладів міста. Вхід на захід буде суворо обмежений! За кілька днів до s.d. ми дзвонимо кожному з учасників і попереджаємо про захід. Ви познайомитеся з десятьма і більше представниками протилежної статі. На знайомство з кожним учасником відведено близько 7 хвили. За сигналом ведучого чоловіки пересідають за інші столи. Вам буде видана конфіденційна картка, в якій Ви зможете відзначати людей, які Вам сподобалися. У разі якщо інтерес взаємний, учасники наступного дня отримують по електронній пошті контакти людей, що припали їм до душі.

Конфіденційність

Організатори заходу поважають особисте життя членів клубу і зобов’язуються не розголошувати інформацію про учасників заходів, на яких відбуваються експрес-знайомства. Контактні дані людини, що сподобалася, будуть надаватися тільки у разі взаємної симпатії, зазначеної в конфіденційній анкеті.

Ціна

Ціна участі у вечірці експрес знайомств в Києві для всіх учасників однакова. У ціну входить участь у професійно організованому заході з досвідченим ведучим, отримання контактних даних у разі взаємної симпатії, безалкогольні напої (кава, чай, вода), фуршет з шампанським, і захоплююча гра «Мафія» чи «Аліас» (на вибір учасників). Інші замовлення в ресторані оплачуються окремо. Все це всього лише за 698 грн. При ранньому бронюванні (за 7 РОБОЧИХ днів) ціна – 498 грн.

Відповідальність

Наша компанія несе повну відповідальність за організацію та проведення заходу на належному рівні. Ми не беремо на себе відповідальність за подальші взаємини наших учасників.

Щоб взяти участь заповніть анкету

Заповніть анкету