Історія

швидких знайомств Speed Dating

Другий поверх клубу неподалік від нью-йоркського Центрального парку закритий на спецобслуговування. Близько трижцяти чоловіків і жінок у центрі залу намагаються бути розкутими і невимушеними. Більшість дам одягнені в повсякденно-офісному стилі, тільки деякі у вечірніх сукнях. Чоловіки, за рідкісним винятком, – в сорочках без піджаків. На кожному з присутніх – бейджик з ім’ям. Ніхто один одного не знає, і коктейлі дуже до речі – є чим зайняти руки.

Столики на двох розставлені уздовж стін, на столиках таблички з номерами. Розпорядник вечора Дейв Цервіні останній раз нагадує умови. Сім хвилин на спілкування, по сигналу розмови припиняються, пані залишаються на своїх місцях, чоловіки пересідають. Якщо сподобався співрозмовник, і ви хочете зустрітися знову, ставите галочку в графі «Так», не подобається – у графі «Ні». Якщо ваше «так» збіглося з «так» візаві, протягом 24 годин вам вишлють номера мобільних телефонів та електронні адреси один одного. Дейв кілька разів тисне на дзвінок, і в кімнаті моментально закипає гул розмов. Переміщаючись від столика до столика, можна вловити обривки: «Чим заробляєте на життя?», «… Три бажання для золотої рибки?», «Звідки родом?», «Адміністратор баз даних …», «… і люблю кататися на велосипеді …» , «Взагалі-то з Огайо …», «… улюблений фільм? Не знаю, в кіно не був років п’ять ».

Це вечірка Speed Dating (спід дейтинг) – експрес-знайомств, або швидких побачень. Звучить фривольно, але безладні зв’язки ні при чому. Формат цих зустрічей в середині 1990-х рр. придумав рабин Яків Дейо з лос-анджелеського підрозділи іудейської організації «Еш а-Тора», що займається вивченням Тори. Рабина турбувало, що у віруючих єврейських юнаків та дівчат в американських містах мало можливостей для знайомства і вибору супутника життя.

Ідея експрес-знайомств, втративши національний і релігійний контекст, швидко поширилася по Америці, а потім і по всьому світу. Тепер завдяки нашій пропозиції кожен бажаючий зможе взяти участь у вечірці знайомств Speeddating в Києві.

Щоб взяти участь заповніть анкету

Заповніть анкету