Що таке

швидкі знайомства Speed Dating

Все більше і більше людей в усьому світі знайомляться, закохуються і йдуть під вінець завдяки speed dating.
У нашому світі час цінується дуже високо, а секрет величезної популярності спід дейтинг полягає в першу чергу в економії часу. Швидкі знайомства Speed dating пропонує унікальний шанс за один вечір зустрітися і поспілкуватися з 10-ю і більше людьми, охочими познайомитися. Як же таке можливо, – запитаєте Ви. Такий результат досягається завдяки спеціальній організації speed dating, яка дозволяє провести 10 і більше міні-побачень по 5-10 хвилин.

Правила швидких знайомств

Правила швидких знайомств speed dating дуже прості. Певне число чоловіків і жінок зустрічаються в певному місці (ресторані). Отримавши іменні бейджики, картки для співпадінь та нотаток і власною чарівністю, учасники діляться на пари і починають знайомитися. На кожному міні-побаченні speed dating учасники вільні обговорювати все, крім кар’єри чи контактів/місця проживання.

Коли час побачення закінчиться, організатори speed dating дають сигнал (дзвіночок), і чоловіки переходять за інший столик для зустрічі з наступною леді. Після кожної зустрічі учасник speed dating робить помітки про враження від знайомства в своїй картці симпатій. Якщо в процесі speed dating в учасників з’явилися симпатії, вони повідомляють про них організаторам після закінчення speed dating відмітками у своїй “карті симпатій”. У випадку, якщо симпатії взаємні, організатори спід дейтинг повідомляють кожній стороні номер телефону другої сторони.

Звідки бере початок speed dating?

Вважається, що гра speed dating була створена раббі Яковом Дейо в 1999 на основі єврейської традиції збирати разом і знайомити молодих євреїв. Спочатку speed dating використовувалася для того, щоб запобігати шлюби євреїв з людьми іншої віри.

Наскільки ефективний speed dating?

Останні дослідження в області психології довели, що думка про людину складається менше, ніж за хвилину знайомства. Це доводить більшу ефективність знайомств speed dating – заощаджуючи час учасників, speed dating дозволяє їм швидко визначатися з симпатіями замість того, щоб витрачати час на знайомства в барах, клубах та інших місцях. І дійсно, приблизно половина учасників speed dating залишають захід з потенційною парою.
Є, звичайно, деякі сумніви щодо speed dating. Наприклад, деяким може не вистачити 5-10 хвилин для визначення з вибором. Можливо, потенційна ідеальна пара перед Вами, однак часу speed dating занадто мало, щоб усвідомити це. Або навпаки, Ваш співрозмовник на speed dating здається ідеальним партнером, однак, якщо б у Вас була ще хвилина, Ви б дізналися, що під ліжком він або вона дбайливо зберігає колекцію своїх зрізаних нігтів.
Однак, все ніколи не вгадаєш, тому найвірніший рада для учасників speed dating – прислухатися до себе і завжди користуватися наданим шансом. Адже головна мета спід дейтинг – зацікавити, дати можливість відносин, а вже як цією можливістю скористатися, – підкаже саме життя.
Божевільний ритм життя нашого мегаполісу не дозволяє Вам знайти час для найголовнішого.
Ви молодий професіонал своєї справи, успішна і різнобічна людина. Начебто все у Вас добре складається, але завантаженість по роботі і божевільний ритм життя нашого мегаполісу не дозволяють Вам знайти час для найголовнішого, а саме для особистого життя. Іноді буває нелегко підійти до вподобаної людини і познайомитися, будь то на вулиці, в транспорті або де б то не було.
Назва Speed Dating (від англ. “Швидкісні знайомства”), спочатку зародилася в Північній Америці і стала найефективнішим і швидким способом знайомства. Американська прагматичність виявилася ефективною і в амурних справах. В даний час подібні вечірки успішно проходять також і в Росії, але нічого подібного ще не було в Києві! На Швидких знайомствах нашого клубу протягом менш ніж двох годин Ви зможете познайомитися з десятьма і більше представниками протилежної статі, які в свою чергу дійсно хочуть познайомитися з Вами! До того ж, Ви економите час, сили і гроші, що важливо при пошуку нового швидкого знайомства в Києві! На самостійний пошук такої кількості зустрічей і побачень може піти кілька місяців, і навіть роки!

Щоб взяти участь заповніть анкету

Заповніть анкету