правила

швидких знайомств Speed Dating

Ми проводимо експрес-знайомства “Speed dating” у вихідні дні. Для участі Вам потрібно заповнити анкету. За тиждень до заходу Вам зателефонують і запросять на вечірку знайомств Вашої вікової групи. Дати запланованих зустрічей вказані в календарі на головній сторінці сайту.

Після внесення передоплати (умови передоплати вказані нижче) за Вами закріплюють місце на вечірці.

Ми запрошуємо рівну кількість чоловіків і жінок.

Для проведення вечора знайомств ми вибираємо затишні заклади з зручним місцем розташування.

Правила участі в експрес-знайомствах "Speed dating"
 1. Всі учасники вечірки швидких побачень приходять в зазначений ресторан в певний час (кожному учаснику, який вніс передоплату, приходить смс із зазначенням назви ресторану, його адреси, дати, і часу зустрічі).
 2. Кількість учасників кожної вечірки знайомств обмежена, кількість людей протилежної статі рівна (всього 10-15 пар).
 3. Кожному Гостю ведуча видає іменний бейджик і карту симпатій і розсаджує попарно за столики.
 4. Дівчата і хлопці розсідаються парами за столики. За одним столиком сидить тільки одна дівчина та один чоловік.
 5. Всім учасникам пропонують напій на вибір (чай / кава / сік / вода), щоб зробити бесіду більш комфортною.
 6. На спілкування з кожним претендентом учасникам виділяється по 7 хвилин.
 7. Після семихвилинного спілкування по сигналу ведучого чоловіки пересідають за наступний столик, дівчата ж залишаються на своїх місцях.
 8. Після кожної бесіди, учасники спіддейтінга роблять помітки про враження від знайомства в виданій їм анкеті.
 9. Ви можете відзначити декількох вподобаних Вам співрозмовників.
 10. По закінченню знайомств тет-а-тет всі учасники запрошуються до фуршетного столу, де можна продовжити спілкування вже в більш неформальній обстановці за келихом шампанського (соку) та смачними стравами.
 11. Після фуршету ми всі разом граємо в “Мафію”, психологічно-детективну гру, яка заснована на спілкуванні, чи “Аліас”, щоб учасники могли краще один одного пізнати. Якщо Ви граєте вперше – не проблема! Ведуча спочатку розповідає правила і веде гру. Ваше ж завдання – трохи краще познайомитися з іншими учасниками.
 12. Наприкінці вечора, всі здають анкети зі своїми позначками організаторам.
 13. На наступний день кожному учаснику приходять смс з іменами і телефонами тих людей, з якими у них були співпадіння.
У чому приходити на вечірку Speed Dating?
Стиль одягу ви вибираєте самі. Залежно від ваших уподобань, це може бути класичний стиль або casual. Головне, щоб ви виглядали охайно. У нас немає сурових обмежень по дрес-коду, але спортивний одяг вкрай не бажаний.
Чи можна спізнюватися на швидкі побачення?
Якщо Ви зареєструвалися на сайті на вечірку знайомств і підтвердили свою участь, то організатори розраховують на Вас і підбирають рівна кількість чоловіків і дівчат. Запізнившись на півгодини Ви ризикуєте не лише позбавити себе 3-5 нових знайомств, але й залишити нудьгувати одного з учасників швидких побачень! Тому постарайтеся не спізнюватися на вечір. :)
Оплата участі
Участь у заході включає в себе напій на Ваш вибір (чай, кава, вода, крім алкоголю) і міні-фуршет наприкінці зустрічі з шампанським. Після фуршету ми сідаємо грати в “Мафію” чи “Аліас” (У святкові дні ми проводимо дискотеки).
Ціна участі складає 698 грн. При реєстрації за 7 днів до події вартість участі – 498 грн.
Після запису на вечірку Вашої вікової групи, Вам слід внести передоплату 298 грн, передоплату можна внести у нас на сайті, тільки після цього за Вами закріплюється місце. Іншу частину вартості Ви оплачуєте вже на місці особисто.
Навіщо вносити передоплату?
Передоплата – це підтвердження Вашої участі в спід дейтинг. Так само це гарантія присутності і решти учасників на заході, оскільки передоплату вносять всі, хто записався на вечірку.
Чи повертається передоплата?
Щоб перенести участь у вечірці на іншу більш зручну для Вас дату зі збереженням передоплати, потрібно повідомити про це адміністратора до вечора п’ятниці. Якщо Ви повідомляєте пізніше, що не зможете бути присутнім на спіддейтінгу, передоплата не повертається.
Знижки
Якщо ви запрошуєте до нас свого друга / подругу – ми надаємо Вам знижку 100 в грн, але про друзів потрібно попереджати заздалегідь, коли записуєтеся, оскільки їм також потрібно внести передоплату.
Конфіденційність
Ви даєте згоду не розкривати інформацію, яку ви отримуєте від нас та / або від наших клієнтів, рекламодавців і постачальників. Вся інформація про клієнтів є конфіденційною і не підлягає розголошенню, крім випадку надання контактних даних та імен учасники у разі взаємної симпатії по результатом проведення вечора експрес-знайомств. Ми зобов’язуємося не відтворювати, не поширювати, не продавати, і не використовувати в комерційних цілях будь-яку конфіденційну інформацію в будь-якій формі.
Зміни умов договору
Ми можемо редагувати, видаляти або змінювати будь-яке з умов, що містяться в цій Угоді, в будь-який час і на свій розсуд, розмістивши повідомлення або нову угоду на нашому сайті

Внимание!

advertisement

Чтобы принять участие заполните анкету

Заполнить анкету